Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kına Malzemeleri

Kınamıza Hoş Geldiniz Yazılı Pleksi Kapı ve Duvar SüsüPleksi malzemeden üretilmiştir.Ürün üzerindeki jelatini çıkartınız...
5li Tül Duvaklı Çiçekli Nedime TacıKına gecelerinde muhteşem görsellik sağlar.Tacın üzerindeki güller büyük ve gösterişlidir.Taç, plastik malzeden üretilmiştir. Yaklaşık Ürün Ölçüleri:Çap: 22cmGül: 4x2cmTül uzunluğu: 50cmPaket İçeriği:5 Adet Nedime Tacı..
Ürün AçıklamasıKına geceleri, bekarlığa veda geceleri için özel üretilmiştir.Kına yakma töreninde nedimeler bu güllerle çok güzel olacaktır.Arka kısmı lastiklidir. ..
Ürün AçıklamasıKına geceleri, bekarlığa veda geceleri için özel üretilmiştir. Kına yakma töreninde nedimeler bu güllerle çok güzel olacaktır.Arka kısmı lastiklidir...
Kına geceleri, bekarlığa veda geceleri için özel üretilmiştir. Arka kısmı lastiklidir. Yaklaşık Ürün Boyutları:En : 8  cmYükseklik: 2 cmPaket İçeriği:12 Adet El Gülü..
100lü Gelin Damat Figürlü Karton Toz Kına 10grÖnemli Not: Kese içindeki karton kınaların üzerindeki baskılar karışık çıkmaktadır. Karışık gönderim yapılmaktadır.Kına gecelerinde dağıtabileceğiniz hediyelik kına paketleri.Kına gecelerinize renk katacak karton kına kutuları farklı modelleri ile CanSüs..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)